• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر
  • اِثَّلاثا ٢ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Tuesday, December 11, 2018

پذیرش درمانگاه

جهت رفاه بیمه شدگان گرامی تامین اجتماعی و جلوگیری از ایاب و ذهاب این عزیزان به بیمارستان ، پذیرش کلیه درمانگاهها و خدمات پاراکلینیک فقط بصورت تلفنی صورت می پذیرد و به جز بیماران اورژانسی که بصورت حضوری پذیرفته می گردند هیچ نوبت حضوری به مراجعین ارائه نمی گردد .

کلیه بیمه شدگان عزیز با شماره گیری شماره های  52827390 الی 52827397 با پیش شماره 061 به سیستم نوبت دهی اتوماتیک بیمارستان متصل و می توانند از خدمات ارائه شده مطلع گشته و نوبت درمانگاه و خدمات پاراکلینیک مورد نظر خود را با ثبت  شماره ملی خود دریافت نمایند .

 

مراجعین محترم توجه فرمایند :

1 - عدم حضور در ساعت اعلام شده توسط سیستم نوبت دهی به منزله انصراف و حدف نوبت خواهد بود .

2 - حضور کلیه پزشکان متخصص فقط شیفت صبح می باشد .

3 - رزرو نوبت برای سونوگرافی - آزمایشگاه - آندوسکوپی - اکو - نوار عصب - نوار مغز و متخصص زنان و زایمان از ساعت 9 صبح روز قبل شروع و نوبت ثبت شده برای روز بعد می باشد .

4 - رزرو نوبت برای متخصصین داخلی - کلیه - جراح عمومی - اعصاب - ارتوپد - قلب و عروق - گوش و حلق و بینی - مغز و اعصاب - دندانپزشک و تغذیه از ساعت 14 عصر روز قبل شروع و نوبت ثبت شده برای روز بعد می باشد .

5 - سونوگرافی روز های شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه بوده و نوبت های آن بصورت تلفنی یک روز قبل ساعت 9 صبح داده می شود.

6 - بیماران نیازمند آندوسکپی پس از ویزیت متخصص داخلی در صورت صلاحدید پزشک جهت نوبت به مسئول درمانگاه ارجاع داده می شوند.

7 - تست ورزش پس از ویزیت متخصص قلب روز های دوشنبه در صورت نیاز جهت نوبت به منشی سی سی یو ارجاع داده می شود.اکوی قلبی در هر زمان در صورت نیاز فقط برای بیماران بستری بصورت اورژانسی انجام می شود.

8 - نوار مغز در صورت نیاز پس از ویزیت دکتر شفیع پور در روزهای دوشنبه انجام می شود.

9 - نوار عصب روز های یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه انجام و نوبت آن یک روز قبل بصورت تلفنی داده می شود.

8 - فیزیوتراپی همه روزه بجز ایام تعطیل فعال و نوبت های آن حضوری توسط منشی فیزیوتراپی داده می شود.

Page Generated in 1/0194 sec